Życie jest nie ukończonym procesem uczenia W momęcie, w którym przestajesz się uczyć … Zaczynasz umierać.

O mnie

o mnie .

Witam kilka zdań o mnie, na imię mam Paweł mam 34 lata. Moje życie do 30 było bez barw i bez duszy .

 Podstawówka

Czasy dzieciństwa uważam za ciekawe i zabawne do momentu szkoły podstawowej .System edukacji i nauczyciele sprawiali , że nie lubiłem się uczyć i byłem słabym uczniem , nie uczono mnie rzeczy, które są mi dziś przydatne . Nie miałem możliwości nauki tego, co mnie interesuję , nauczyciele nie bardzo potrafili sprawić by nauka stała się przyjemna . Szkoła była stresująca i niemiła i bez wartości .

Po ukończeniu podstawówki rodzice wybrali mi zawód i trafiłem do szkoły zawodowej ,gdzie 4 lata robiłem to, czego nie Lubie i zaczynałem popalać papierosy , pić alko , palić trawkę .

Ważne było tylko to ,żeby dobrze wyglądać, imponować innym , i mięć wiele dziewczyn .

Kolejny etap to liceum i wyścigów samochodowych głupoty, przez którą rozbiłem kilka aut , nocnych wypadów bez celu . Po czym odkryłem nową pasję świata wirtualnego , stracie parę lat siedząc na kanapie paląc i pijąc .

W tym czasie rozwalił mi się pierwszy związek, który trwał nad 5 lat , wiele czasu się zbierałem i pochłonęła mnie praca i samochody klasyczne , nie dbałem o kolejny związek i relacje i tak po raz drugi po 5 latach dostałem kosza.

 

Transformacja .

Gdy miałem 30 lat, leżałem na kanapie nie widziałem już sensu życia , byłem zrezygnowany i pomyślałem, czy ja tak dalej chce żyć .

Gdy podjąłem decyzję ,że czas się zabrać za siebie to pierwsze co zrobiłem to zrezygnowałem z pracy . Straciłem znajomych , rodzina mnie nie wspierała wręcz przeciwnie uważała ,że mi odbiło.

Przestałem oglądać TV , zamiast tego szukałem inspiracji , początkowo zaciekawił ,mnie rozwój osobisty oglądałem i słuchałem wykładów na YouTube . Wreszcie przeczytałem pierwszą książkę , która okazała się ciekawa tyle , że po chwili nie pamiętałem co czytałem . Moje czytanie było wolne, powodem były braki w zasobie słówek w moim słownictwie .

  Nauka

   Rok potrzebowałem i byłem w uosobieniu walczyłem z myślami , dużo czytałem i się uczyłem . Szukałem odpowiedzi na pytanie, kim jestem , jaki jest sens mojego życia .

Pierwsze wyzwanie, które sobie postawiałem to rzucenie palenia . I z dnia na dzień przestałem palić , Dużo czasu poświęcałem na medytacje i odkrywałem w sobie coraz większy potencjał i zafascynował mnie mózg , to jak funkcjonuje i działa .

Wiedza, którą zdobywałem była zupełnie darmowa , bo nie miałem kasy , nie pracowałem zaczynałem na minusie od nowa .

Jeszcze raz wróciłem do podstawówki i Zacząłem się uczyć tego jak się uczyć , jak czytać . Po dwóch latach czytałem rocznie 20 książek , pokochałem czytanie .

 

Dziś jestem już zupełnie inną osobą i zapraszam Cię do obserwacji zmian, jakie zachodzą u mnie przez okres 4 lat wszystko zapisuję , robię na sobie doświadczenie i dziele się tym, co działa . Jestem taki sam jak Ty , jestem istotą boską i częścią tego świata .

zachęcam do kontaktu i dzielenia się swoimi historiami

pozdrawiam Paweł