Życie jest nie ukończonym procesem uczenia W momęcie, w którym przestajesz się uczyć … Zaczynasz umierać.

Kurs na pasję

Rozwój

   Kurs na pasję.

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

Cecelia Ahern

     Kurs na pasję .

      Witam kochani dziś będę pisał o tym co przytrafiło mi się ostatnio fascynującego i  miłego . Historia prawdziwa i bardzo inspirująca fajnie by było gdyby ktoś z tego skorzystał . Dzisiejszy wpis jest bardziej dla pięknych pań .

    Kurs na pasję to jest podcast który prowadzi Anna Bednarczuk ,coach dla spragnionych pasji. Tematy podcastu to odkrywanie i zarabianie na pasji , praca z radością i sensem życia z godnie z sobą . Ja  Anię poznałem po zrobieniu testu Gallupa ,okazało się że mam podobne mocne strony .

   Podcastu słucham https://castbox.fm/

  link do strony –https://www.silazmian.pl/podcasty/

   Nie potrafię opisać jak się cieszę że wszystko się tak ładnie składa , to się dzieje w odpowiednim czasie to jest magia . Jestem wdzięczny i szczęśliwy ,że  dostałem zaproszenie do kolejnej grupy” Siła zmian ” którą prowadzi Ania 🙂

   Siła zmian.

„Zmiana jest jedną z cech życia. Ci, którzy skupiają się jedynie na przeszłości, lub teraźniejszości z całą pewnością przegapią przeszłość.”

John F. Kennedy

       Kurs na pasję 

   Z pasji do zmian ta grupa jest typowo dla kobiet . Jeśli zastanawiacie  się co tu robię to chętnie wam napiszę . Jeszcze jakiś czas temu miałem ogromny problem i bardzo mocno się bałem poznawać i rozmawiać z kobietami .

    Dziś jest  już inaczej uwielbiam poznawać i rozmawiać  , przez ostatnio rok robię wszystko to czego zawsze się panicznie bałem , interesuje mnie sposób myślenia kobiet .To pewnie przez to , że  dziewczyny zostawiały mnie po 5 latach .

   Bardzo mi miło , że  jestem pierwszym facetem w  tak wspaniałej grupie . Dostałem zaproszenie do wzięcia udziału w 3 dniowym wyzwaniu . Czułem ogromną presję jako rodzynek  .

   Dziękuję bardzo że mogłem brać udział w tak wspaniałym wyzwaniu . Droga Artysty .

   

       Droga artysty

     Bardzo lubię wyzwania tym razem podchodziłem do tego bardziej zabawnie , myślałem sobie  co tam zemnie za artysta . W mojej rodzinie nikt mnie nie wspiera , mówią mi tylko ,że skończę jak śmieć . Na początku bardzo mnie to bolało , były momenty , że płakałem jak dzieciak , było mi mega przykro zero wsparcia i zrozumienia . Ten rok jest przełomowy w moim życiu , zrezygnowałem z pracy , wywalono mnie z mieszkania , rodzina uważa mnie za czubka .

   Na początku roku wyznaczyłem cele napisałem dokładnie co muszę robić , napisałem 120 marzeń w notatniku , na początku było trudno tym bardziej , że zaczynałem od zera były szef nie rozliczył się zemną za urlop  za nadgodziny za soboty , pracowałem 9 lat myślę , że 34 ,000 zł w plecy . Wiecie co potrafiłem im wybaczyć i odpuścić a co tam będzie jeszcze ciekawiej .

    Najlepsze jest to , że rodzina uważa mnie za lenia i cały czas mówi , że nic nie robię . Oczywiście się mylą  jestem głodny wiedzy , cały czas tylko czytam , szkolenia i nowe wyzwania . Cały rok poznaje siebie, etap poszukiwań idę za swoim głosem serca mam swoją wizję i misję .

      Droga artysty  bardzo mi pomogła co się stało po wyzwaniu postanowiłem i już piszę pigułkę  inspiracji to czego potrzebuje dla siebie a więc książka pełna cytatów , filozofii , myśli . Zawszę gdy piszę artykuł muszę szukać 30 minut cytatu fajnego .

  Co o tym sądzicie fajny pomysł ,żeby mieć wszystko w pigułce 🙂 ,

  Kolejna sprawa to postanowiłem , że  spróbuje nagrywać podcasty moja wizja to pomagać innym  interesuję się biznesem sprzedażą , prowadzę klub asbiro brodnica , i coraz bardziej uwielbiam mental-power  .

       W swoim życiu jak bym mógł się cofnąć w czasie to tylko bym zmienił jedną rzecz ,  szybciej bym czytał książki . Nic bym nie zmieniał bo to co mi się przytrafiło sprawiło , że teraz jestem kimś innym .  w jeden rok zrobiłem więcej niż w 32 lata .

   Jeszcze raz bardzo dziękuję Aniu za pomoc bardzo się cieszę że trafiłem na Ciebie .

    Jeśli ktoś będzie miał pytania lub chęć porozmawiać  zapraszam do kontaktu chętnie podzielę się z wami moimi doświadczeniami 🙂

 pozdrawiam Paweł

 

Tagged ,